Strony wizytówki i sklepy internetowe

Po co mi strona internetowa

Dla jednych strona internetowa to wizytówka w sieci, natomiast dla innych jest to kanał sprzedażowy, gdzie klienci mogą kupować i płacić za produkty oraz usługi.

Zapraszając klienta do swojej firmy, chcesz na nim wywołać jak najlepsze wrażenie. Starasz się, aby było nowocześnie, estetycznie i, aby Twój klient czuł się komfortowo. Tak samo jest ze stronami internetowymi. Klient wchodząc do Ciebie na stronę internetową, odwiedzą Twoją firmę.

Korzyści:

U NAS ZYSKUJESZ WIĘCEJ!

DLACZEGO ZIRTO

POPULARNE CMS

Korzystamy z popularnych CMSów takich jak WordPress czy Prestashop. Daje nam to nieograniczone możliwości integracji i rozwoju strony www do wymagań klientów.

ŁATWOŚĆ ZARZĄDZANIA

Strony stworzone w oparciu o systemy CMS posiadają panel, gdzie można w dowolnym momencie i z każdego miejsca na świecie edytować treści jak w Wordzie.

RESPONSYWNOŚĆ

Statystyki pokazują, że około 80% odwiedzin witryny pochodzi z urządzeń mobilnych. Nasze strony tworzymy tak, aby wyświetlały się poprawnie używającym telefonów.

BEZPIECZEŃSTWO

Dbamy o aktualizacje i zabezpieczenia Twojej strony nawet pod zakończonej współpracy. Coraz częściej witryny internetowe są atakowane przez hakerów. Zadbamy o aktualny certyfikat SSL.

WSPARCIE

Dbamy o dobre relacje z naszymi klientami. Pozostajemy do ich dyspozycji nawet po zakończeniu współpracy. Nigdy nie zostawimy kogoś kto nam zaufał samego na lodzie. Możesz na nas liczyć!

GRATISY

Dla naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z dostawcą serwerów, dzięki której do każdej strony www zapewniamy DARMOWY Serwer i domenę na rok.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO…

USŁUGI DODATKOWE

Kompleksowa obsługa

Często nasi klienci mają już wykonane podstawy takie jak zakup serwera do strony czy domeny, jednak w przypadku gdy zaczynasz od zera, nie obrawiaj się! Zlecając nam wykonanie swojej strony internetowej nie musisz się znać na informatyce, ani posiadać całego działu IT w swojej firmie. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i podpowiemy jakie narzędzia są niezbędne. Nie zostawimy Cię z problemami bez rozwiązania. Chętnie zajmiemy się również pozyskaniem dla Ciebie nowych klientów poprzez działania marketingowe Twojej firmy.

POZYCJONOWANIE

od 1 000 zł

miesięcznie (netto)

Opieka informatyczna

od 500 zł

miesięcznie (netto)

INtegracja z allegro

od 500 zł

jednorazowo (netto)

WIZYTÓWKA GOOGLE

od 300 zł

jednorazowo (netto)
Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Wszystkie strony internetowe tworzymy zgodnie z zasadami RWD, tak aby wyświetlały się poprawnie na urządzeniach mobilnych i na komputerach o róznej rozdzielczości ekranu.

Po odebraniu strony internetowej, potwierdzając nam to wiadomością email lub pisemnie i opłaceniu faktury, stajesz się w pełni właścicielem swojej strony internetowej.

Chętnie współpracujemy z naszymi klientami nawet po zakończeniu projektu. Zazwyczaj w umowie znajduje się zapis odnośnie gwarancji i czasu na zgłoszenie poprawek, jednak z czystej sympatii do naszych klientów zawsze chętnie pomożemy nie będąc już związanym umową.

Strona internetowa, aby wyświetlała się w internecie, musi być umieszczona na serwerze do którego będą mieli dostęp inni użytkownicy. Serwer posiada swój adres, także aby nie wchodzić na stronę wpisując w przeglądarce ciąg cyfr, łączy się serwer z domeną (przykład: www.mojafirma.pl). Często klienci przed podjęciem współpracy posiadają już swój serwer i domenę. Jeśli zaczynasz od zera, nie zostawimy Cię z tym samego i chętnie pomożemy dobrać odpowiedni serwer, oraz domenę do Twoich potrzeb.

Nieraz mieliśmy klientów, którzy zlecili wykonanie swojej strony internetowej mniej doświadocznemu zespołowi lub „studentowi” i po czasie niezbędna była nasza ingerencja. Niektóre projekty udawało się odratować, ulepszyć, jednak bywało też tak, że trzeba było „zakopać” wszystko co do tej pory zostało stworzone, przez co klient ponosił podwójne koszty jak i nieraz straty spowodowane przerwą w działaniu swojej witryny. Warto od samego początku pomyśleć o solidnej podstawie i rozwiązaniach stosowanych dzięki długoletniemu doświadczeniu.

Dla jednych strona www to wizytówka w sieci, którą dziś już posiada niemal każda firma. Często jest to niezbędne do pokazania się w sieci jako „istniejąca/żyjąca” firma. Dla innych natomiast jest to źródło dochodu jak w przypadku sklepów internetowych. W momencie, gdy chcemy pozyskać klientów z internetu nawet dzięki stronie wizytówce, podczas kampani reklamowej trzeba gdzieś odesłać osoby zainteresowane po więcej informacji na temat Twoich usług. Najlepszym rozwiązaniem jest kierowanie potencjalnych klientów do naszej storny internetowej.

Wychodzimy z założenia, że nikt nie zna się lepiej na tym co robisz niż Ty sam. Mile widziane jest, abyśś na swoją stronę www przygotował chociaż zarys treści, co według Ciebie jest najistotniejsze i co chciałbyś wyeksponować. Jeśli nie masz pomysłu lub czasu na takie działania, nasz zespół chętnie przygotuje treści dla Ciebie na podstawie analizy Twojej konkurencji.

Każda usluga posiada gwarancję, a nawet po jej skończeniu chętnie współpracujemy z naszymi klientami. Chcemy, aby kontrahenci zawsze mogli liczyć na naszą pomoc. „Biznes is biznes”, a my w naszym potrzebujemy poleceń 🙂 Najlepsza droga do ich zdobycia to, sprawnie abyś poczuł się podczas współpracy z nami jak VIP!

Nasze strony tworzymy w oparciu o systemy CMS, pozwalające na szybką i łatwą edycję treści. Przeszkolimy Cię z najważniejszych funkcji systemu, tak abyś nie bał się dokonywać zmian samemu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek trudności, na górze strony masz do nas telefon 🙂 Dzwoń śmiało.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń do nas, a chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie, lub napisz, a my przygotujemy dla Ciebie DARMOWĄ wycenę

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENNIKIEM

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić sprawdzając naszą ofertę. Jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz, napisz do nas, a chętnie pomożemy.

JESTEŚMY DUMNI Z TEGO, ŻE

TWORZYLIŚMY DLA

Ceny w ofercie są cenami netto i mogą ulec zmianie. Powyższa oferta nie jest w żaden sposób wiążąca i może być dowolnie modyfikowana w zależności od ilości usług na jakie decyduje się klient.