Jesteśmy po to by pomóc Ci przenieść swoją markę do Internetu

Chcemy, aby każdy mógł zaprezentować się jak najlepiej na rynku, a jak wiemy Internet stanowi jego ogromną część.
mission

Misja

Po latach doświadczeń wiemy, że coś, co dla nas jest oczywiste, niekoniecznie musi być łatwe do zrozumienia a tym bardziej nauczenia się od zera dla naszych klientów. Z tego powodu też chcemy dzielić się naszą wiedzą i umiejętnościami, które nabyliśmy na przestrzeni wielu lat. Informatyka to dziedzina, która cały czas się rozwija i nigdy nie stoi w miejscu. Naszym zadaniem jest poznawać nowe trendy i szkolić się z coraz to nowszych technologii, które później wdrażamy w projektach. Nasi klienci dostają informacje, które są im niezbędne przy naszej współpracy, często tłumaczone z naszego zawodowego języka na prostszy dla nich do zrozumienia. Każdy powinien skupić się na tym, w czym jest najlepszy, dlatego nie wymagamy od klientów, aby rzucili wszystko, co się dzieje aktualnie u nich w ramach dla zbudowania marki w sieci i chętnie ich w tym wyręczamy. Wiemy jak trudno firmom podobnym do ZIRTO porozumieć się z klientem i poznać jego potrzeby. Nauczeni doświadczeniem z czasów, gdy jeszcze stawialiśmy pierwsze kroki w branży, opracowaliśmy własne schematy współpracy z klientem, dzięki którym możemy realizować projekty szybko, tanio, profesjonalnie i przyjemnie dla obu stron.

Jak założyłem zirto

W wieku 12 lat grając w gry myślałem "czemu ja mam grać u kogoś skoro inni mogą grać u mnie?". Już wtedy wiedziałem, że będę chciał prowadzić swoją firmę, ponieważ czułem się dobrze w roli osoby, tworzącej coś nowego, koordynującej zespół i czerpałem przyjemność z obserwacji jak moje projekty się rozwijają. Wracając do tych gier, zacząłem tworzyć serwery, gdzie inni gracze mogli oddać się przyjemności z gry. Nie znając się kompletnie na programowaniu, zacząłem szukać w Internecie poradników, filmów jak uzyskać efekty, które miałem w głowie. Uświadomiłem sobie, że serwer musi posiadać stronę internetową, aby więcej graczy dowiedziało się o tym co robię i mogło dołączyć do naszej społeczności. Musiałem nauczyć się jak od zera stworzyć stronę internetową, co dzięki długiej metodzie prób i błędów przyniosło zamierzony efekt. Przyszedł czas wybrania szkoły średniej, w której jak się okazało już wiele rzeczy wiedziałem z tego co sam się nauczyłem i mogłem uzupełnić wiedzę podstawową, którą ominąłem w praktyce. Im byłem starszy, tym gry odchodziły coraz bardziej na boczny tor. Podjąłem się pracy w firmie, która dziś jest jednym z naszych większych klientów i dzięki wierze Prezesa w młode talenty, nauczyłem się jak prowadzić skuteczny marketing. Jak wspominałem, od dawna ciągnęło mnie, aby tworzyć swoje projekty i tak też stworzyłem swój pierwszy sklep internetowy, dzięki umiejętnościom pozyskanym we wcześniejszych latach. Znajomy, gdy dowiedział się, że posiadam swój sklep, polecił mnie swojemu koledze, który stał się jednym z moich pierwszych klientów. Dzięki temu udało mi się zarobić pierwsze pieniądze na tym co wcześniej było tylko moim hobby. Poszedłem za ciosem i ogłosiłem się na znanym portalu internetowym. Klientów przybywało i wszyscy byli zadowoleni z efektów naszej współpracy. W końcu nadszedł moment, aby zbudować portfolio i zacząć budować markę. Tak też powstało ZIRTO. W jednym miejscu możemy przedstawić nasze projekty i pełną ofertę publicznie.

~ Szymon Listwoń CEO

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń do nas, a chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie, lub napisz, a my przygotujemy dla Ciebie DARMOWĄ wycenę

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić sprawdzając naszą ofertę. Jeśli nie znajdziesz tego czego szukasz, napisz do nas, a chętnie pomożemy.

JESTEŚMY DUMNI Z TEGO, ŻE

TWORZYLIŚMY DLA