Sprawimy, aby roboty Google widziały Twoją stronę w sieci i proponowały ją Twoim potencjalnym klientom.

Jak działamy

Zauważyliśmy, że wiele firm na rynku kategoryzuje swoich klientów w zależności od tego, który pakiet klient zakupi. Warto zaznaczyć, że pozycjonowanie to nie produkt do wzięcia z półki w sklepie, a proces, który należy budować i pielęgnować w nieustającej walce z konkurencją. Nie ma tutaj miejsca na cudy. Jeśli Twoja konkurencja nie śpi i pozycjonuje się od lat, nawet płacąc agencji setki złotych miesięcznie, nie pozbędziesz się ich z rynku. Istnieją jednak działania, które są niezbędne do pojawienia się Twojej strony internetowej w sieci i podjęcia walki o jak najwyższe pozycje w wyszukiwarkach. Ich efekt jest zależny od wielu czynników, na które nie ma wpływu agencja. Efekt Twoich działań często zależy od regularności, konkurencji i odpowiedniej optymalizacji, którą na bieżąco należy monitorować, oraz szybko reagować po analizie Twojej aktualnej pozycji na rynku.

BEZTERMINOWA

UMOWA

JUZ OD

1000 PLN

/ msc

Sam decydujesz, kiedy chcesz zakończyć współpracę.

SZANUJEMY TWOJĄ PRACĘ I TWOJE PIENIĄDZE, DLATEGO NIE GWARANTUJEMY POZYCJI W TOP10.

DLACZEGO CIĘ W TYM UŚWIADAMIAMY?

Klienci, którzy do nas trafiają, dali się zwieść na hasła marketingowe w stylu „gwarancja top 10”. Załóżmy, że prowadzisz sklep z elektroniką. Płacąc nam 100 000 zł miesięcznie, nie przebijemy Cię w TOP10 nad znane marki, takie jak chociażby te popularne, „nie dla idiotów” czy te, co nawet włączają niskie ceny, ponieważ jest to najzwyczajniej niemożliwe. Co Ci da pozycja top 10 w wyszukiwaniu frazy „bateria do pilota”, na którą nikt się nie pozycjonuje, a w raporcie będzie ładnie wyglądać „TOP10”.

Główną naszą usługą jest tworzenie stron internetowych. Nasi klienci po odebraniu projektu pytali nas, w jaki sposób ich strona może dotrzeć do większego grona odbiorców. Z czystej sympatii wdrażaliśmy na ich witrynach niezbędne działania pozycjonujące, co przyniosło zadowalające efekty. Mając podstawową wiedzę analityczną oraz programistyczną możesz samemu tworzyć SEO bez żadnych kosztów, natomiast agencje powstały po to, abyś mógł skupić się na prowadzeniu własnej firmy, a działania mające na celu zwiększenie Twojej widoczności w sieci oddać w nasze ręce.